Tłumiki firm Magnaflow i Indo Gobex

Tłumiki firm Magnaflow i Indo Gobex

Tłumiki Magnaflow

Firma ARTO jest importerem i głównym przedstawicielem firmy Magnaflow od 1994 roku w całej Polsce. Oferta tej amerykańskiej firmy jest bardzo szeroka w jej skład wchodzą między innymi : katalizatory dedykowane, katalizatory uniwersalne, kompletne systemy wydechowe, tłumiki uniwersalne z końcówkami ozdobnymi, tłumiki uniwersalne bez końcówek, elementy uniwersalne typu: kolanka x-pipe, końcówki, kolektory wydechowe i szereg innych artykułów firmy Magnaflow.

Tłumiki Indo Gobex

Firma jest jednym z wiodących producentów na rynku europejskim w produkcji metalowych bloków katalitycznych oraz katalizatorów. W 1999 roku firma wprowadziła system zarządzania jakością ISO 9001: 2001 świadczy to o tym, że artykuły tu wyprodukowane odznaczają się wysoką jakością i wytrzymałością, odpornością na uderzenia i zmiany temperatury. Zamówienia składane przez klientów są traktowane także w sposób indywidualny, a realizacja zamówień jest terminowa i w krótkim terminie. Za jedno z podstawowych działań tej spółki uważana jest dbałość o ochronę środowiska. Z tego powodu firma stara się pracować nad innowacyjnością swoich produktów aby w jak największym stopniu ograniczały one zanieczyszczanie środowiska. Rzetelność i profesjonalizm jaki cechuje całą kadrę pracowniczą spółki spowodowały, że obecnie spółka znajduje się w czołówce europejskich producentów.

Historia Lindo Gobex

„Lindo Gobex” Sp. z.o.o jako producent katalizatorów istnieje od 1992 roku w pierwszym okresie swojej działalności firma skupiała się na produkcji i sprzedaży katalizatorów i tłumików z wkładem katalitycznym na terenie krajowym. Braki jakie w obecnym czasie panowały na rynku spowodowały, że spółka podjęła decyzję o wprowadzeniu własnej produkcji. W ten sposób powstał nowy zmodernizowany zakład na terenie Gorzowa Wielkopolskiego w 2007 roku, który już rok później rozpoczął produkcję i dostawy monolitów metalowych katalitycznych oraz katalizatorów. Precyzyjność z jaką powstawały produkty oraz dbałość o organizację pracy na terenie zakładu spowodowały, że spółce przyznano w 1999 roku certyfikat ISO 9001. Utrzymujące się zapotrzebowanie na coraz szerszy asortyment oraz wysoka jakość produktów były powodem do rozbudowy firmy. W efekcie została uruchomiona nowa nowa linia do montażu i spawania katalizatorów direct- fit przystąpiono również do wprowadzania nowoczesnych technologii pokryć katalitycznych co w znacznym stopniu podwyższyło jakość produktów. Rozwój firmy pozwolił na nawiązanie współpracy z fabrykami samochodów oraz uruchomił rozprowadzanie katalizatorów na rynek OEM.